Chladící výčepní zařízení - osvěžení v každém doušku

Neznáme lepší pocit, než se osvěžit ledovým nápojem, zejména v horkých letních dnech nebo na akcích a oslavách. Připravili jsme pro vás kompletní sortiment výčepních zařízení pro chlazení a výčep sudového piva, výrobníky sodové vody sycené CO2 nebo O2chladiče pitné vody. Nechybí ani přístroje pro výrobu chlazených nealkoholických nápojů z vody a sirupů, nebo přenosná chladicí výčepní zařízení. Samozřejmostí je bohatá nabídka příslušenství pro údržbu a provoz.

Přečtěte si, jak správně vybrat a zapojit výčepní zařízení nebo proč je sodobar nejlepší pro vaše podnikání.


Probíhá načítání komponenty
ANTA MK24 s kompresorem
Akce
Doprava zdarma
Nejprodávanější
Výčepní zařízení Anta MK 24 se vzduchovým kompresorem - sestava 3
- 5 %
Akce
Doprava zdarma
ANTA M24 přenosné chlazení
Akce
Výrobník sody Base stream PLUS
Doprava zdarma
Nejprodávanější
Novinka
Výrobník sody Soft Stream NEW
Doprava zdarma
Nejprodávanější
Novinka
ANTA MK 21 s kompresorem
Akce
Nejprodávanější
Novinka
Výčepní zařízení ANTA AK40 2K se vzduchovým kompresorem
Akce
Doprava zdarma
Výrobník sody LIMA 1/5 - 2 kohouty
Doprava zdarma
Nejprodávanější
DELTON H100- Sodobar,d8
Doprava zdarma
Výrobník sody Base Stream
Doprava zdarma
Nejprodávanější
DELTON V 70 - 3 piva
Doprava zdarma
Nejprodávanější
DELTON V100 - 4 piva
Doprava zdarma

V našem sortimentu výčepních zařízení najdete kompaktní a přenosné přístroje vhodné do domácností či kanceláří, ale také plně profesionální a vysoce výkonná zařízení do pivovarů a restaurací. Poctivá výroba profesionálního výčepního zařízení SINOP je založena na více než 20 letech zkušeností, a proto se můžete jednoznačně spolehnout, že s vaším nově zakoupeným přístrojem budete nadmíru spokojeni. Zařízení SINOP jsou vyrobena z prvotřídní nerezové oceli a jsou vybavena kvalitními komponenty od předních evropských výrobců.

Pořiďte si špičkové výčepní zařízení s kompletním příslušenstvím za výhodné ceny

Ke svému novému výčepnímu zařízení si nezapomeňte vybrat také veškeré potřebné příslušenství. Výběr vhodného příslušenství je však přímo závislý na konkrétním typu výčepního zařízení a jeho použití. Ke všem pivním výčepům budete ještě potřebovat narážecí hlavici, dvě spojky na naražeč a hadici. Pokud výčepní zařízení nemá kompresor (chlazení se vzduchovým kompresorem mají ve svém názvu písmeno "K"), budete muset kromě tří uvedených komponent navíc pořídit ještě redukční ventil. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte se nás kdykoli zeptat.