Klimatizace

Připravili jsme pro vás sortiment klimatizací značek Carrier, Panasonic, Mitsubishi Electric a dalších. Vyberte si splitové nebo multisplitové systémy pro klimatizování jedné či více místností. Všechny moderní klimatizace mají inverterové řízení, které zabezpečuje maximální účinnost a současně nejvyšší možnou úsporu energií. Klimatizace mají mimo jiné funkci tepelného čerpadla, ochlazování, vytápění, odvlhčování, ventilace a také noční režim. Vynikají tichým provozem, kompaktními rozměry a moderním designem. Jejich rozsah výkonu je od 1 kW do 20 kW


Probíhá načítání komponenty
PANASONIC Etherea Inverter stříbrná, výkon chlazení 2,05 kW
PANASONIC Etherea Inverter stříbrná, výkon chlazení 2,5 kW
PANASONIC Etherea Inverter stříbrná, výkon chlazení 3,5 kW
PANASONIC Etherea Inverter stříbrná, výkon chlazení 5 kW
PANASONIC Etherea Inverter bílá, výkon chlazení 2,05 kW
PANASONIC Etherea Inverter bílá, výkon chlazení 2,5 kW
PANASONIC Etherea Inverter bílá, výkon chlazení 3,5 kW
PANASONIC Etherea Inverter bílá, výkon chlazení 4,2 kW
PANASONIC Etherea Inverter bílá, výkon chlazení 5,0 kW
PANASONIC Etherea Inverter bílá, výkon chlazení 6,3 kW
PANASONIC Etherea Inverter bílá, výkon chlazení 6,8 kW
PANASONIC Etherea Inverter bílá, výkon chlazení 7,65 kW

Vyberte si ze 4 základních druhů vnitřních jednotek

Prostřednictvím našich klimatizací je možné úsporně chladit nebo vytápět menší a středně velké místnosti v domácnostech, kancelářích a obchodních prostorech. Zvolte splitové nebo multisplitové uspořádání 2 až 8 vnitřních jednotek, přičemž vybírat můžete ze 4 variant umístění. Jedná se o vnitřní jednotky nástěnné, kazetové, kanálové a podstropně-parapetní. Zjistěte, kam se jaká jednotka hodí:

  • Nástěnná jednotka - nejpoužívanější typ v domácnostech.
  • Podstropně parapetní jednotka - je celá vidět a dá se umístit i na stěnu jako radiátor.
  • Kazetová jednotka - instaluje se do kazetového stropního podhledu a používá se jak v bytech, tak v kancelářích a obchodních prostorech.
  • Kanálová jednotka - umisťuje se do podhledu, přičemž vidět je pouze vyfukovací a nasávací mřížka.

Pro snazší výběr klimatizace jsme pro vás sepsali kompletní návod na výběr klimatizace do bytu i do kanceláře. S dalšími dotazy vám rádi pomůžeme na emailové adrese sinopcb@sinop.cz nebo na telefonu 387 203 521.

V našem eshopu si můžete také pořídit tzv. mobilní klimatizace, které představují nejjednodušší řešení, jak efektivně ochladit či vytopit jakoukoliv místnost v domácnosti. A dále nabízíme různé příslušenství ke klimatizacím, případně tepelná čerpadlaodvlhčovače.